28-dniowe wyzwanie idiomowe – ucz się efektywnie języka angielskiego

Chcesz się nauczyć używać idiomów angielskich skutecznie? Reagować naturalnie z użyciem idiomu? Rozumieć bardziej filmy, seriale? EV przygotowało dla Ciebie 28-dniowe wyzwanie idiomowe! Pierwotnie zostało stworzone dwa lata temu dla nauczycieli angielskiego. Teraz zapraszamy do udziału również nie-nauczycieli – w końcu rozwijać powinniśmy się wszyscy 🙂

wyzwanie idiomowe dla osób uczących się angielskiego

28-dniowe wyzwanie idiomowe dla osób o poziomie co najmniej B2, nad którym pracowałam dwa miesiące! Opracowałam grafiki (w oparciu o stronę www.pixabay.com), wybrałam znane i używane idiomy, wymyślałam zdania. Następnie wszystko przygotowałam w formularzu, tak, byś dostawał/a maile dokładnie co 24 godziny przez 28 dni. W wiadomości email ode mnie znajdziesz: etymologię idiomów lub inne ciekawostki, linki do artykułów/słowników, obrazek kojarzący się z danym idiomem, no i oczywiście kontekst i tłumaczenie.
Bardzo dużo pracy, niesamowita frajda no i teraz duma.

Zależy mi byśmy się nawzajem wspierali w tym wyzwaniu, dlatego jeśli gdziekolwiek będziesz publikować informacje o wyzwaniu lub wklejać efekty swojej pracy, szablony, notatki, to taguj naszą stronę i wklejaj: #wyzwanieidiomoweEV.

Wyzwanie podzieliłam na cztery “tygodnie”. Codziennie przez sześć dni będziesz otrzymywać informację o jednym idiomie, następnie 7ego, 14ego, 21ego i 28ego dnia są powtórki z wszystkich dotychczasowych idiomów.

W dniu zero, który dostaniesz zaraz przy zapisie, otrzymasz szablony, które koniecznie musisz wydrukować. To ułatwi Ci pracę, robienie notatek i powtórki 🙂

Wszystko oczywiście jest darmowe

Łatwo nie będzie, ale z naszą pomocą i Twoją motywacją na pewno się uda!!!! 🙂

SPRAWDŹ FOLDER “SPAM” PO ZAPISIE BY POTWIERDZIĆ 🙂

A jeśli interesują Cię wpisy typowo gramatyczne, zobacz co do tej pory napisaliśmy (kliknij kategorię gramatyczną)