Indywidualne kursy języka angielskiego online

Prowadzimy indywidualne kursy języka angielskiego stacjonarnie oraz online. Każdemu kursantowi zapewniamy opiekę doświadczonego lektora, który układa program kursu pod kątem potrzeb i umiejętności danej osoby. Oferujemy indywidualne lekcje dla pracowników firm i instytucji, którzy chcą poprawić swoją znajomość języka angielskiego, w tym języka angielskiego biznesowego.
Szkolenia indywidualne to doskonała opcja dla osób, które wolą uczyć się samodzielnie, a nie w obecności innych uczestników kursu. Dużą zaletą kursów indywidualnych jest możliwość prowadzenia lekcji w formie naturalnej rozmowy między uczestnikiem kursu a lektorem. Mamy świadomość, że nauka języków obcych może być nieco stresująca, ze względu na konieczność wychodzenia ze strefy komfortu podczas aktywnego używania języka, np. w trakcie ćwiczeń mówienia i pisania. W naszej Szkole dążymy do tego, aby każdy kursant czuł się pewnie i swobodnie podczas lekcji języka obcego, dlatego dobieramy lektorów do oczekiwań i charakteru uczestników. Dzięki temu możemy być pewni, że nauka będzie przebiegała skutecznie i satysfakcjonująco – to naturalne, że różnimy się tym, w jaki sposób lubimy się uczyć i na jakich zasadach chcemy uczestniczyć w interakcji z lektorem języka obcego. Nasi lektorzy sprawnie realizują założony program kursów, jednak dostosowują zakres i tempo nauki do potrzeb konkretnych uczestników.

Indywidualne kursy języka angielskiego

Jakie są zalety indywidualnych kursów języka angielskiego online?

Nasze indywidualne kursy języka angielskiego online są przeznaczone dla osób, którym zależy na wygodzie – bez względu na to, gdzie znajduje się nasz kursant, może połączyć się przez Internet ze swoim lektorem. Polecamy lekcje online osobom, które pracują zdalnie, a także tym, które dużo podróżują. Dopasujemy harmonogram kursów języka angielskiego do Twoich potrzeb. Wystarczy połączenie z Internetem i można siadać do nauki! Co więcej, uczestnicy kursów online mogą poczuć się bardziej swobodnie, biorąc udział w lekcji angielskiego, będąc np. w domu. To dogodne rozwiązanie dla osób, które nie przepadają za tradycyjnymi kursami prowadzonymi w szkole językowej lub biurze.