Język angielski dla Ciebie i Twoich pracowników

Dla kogo?

Kursy indywidualne Prestige lub w grupach (maksymalnie 6 osób)
dla pracowników w Twojej firmie!

Gdzie?

Kursy języków obcych w firmach on-line lub stacjonarnie w Krakowie lub w Aglomeracji Śląskiej (Gliwice, Katowice, Ruda Śląska, Rybnik, Knurów, Zabrze, Tychy).
Angielski dla Ciebie i Twoich pracowników

Prowadzimy kursy języka angielskiego dla firm o różnych profilach działalności, np. z branży IT, e-commerce itp. Mamy pod swoimi skrzydłami również firmy farmaceutyczne oraz finansowe. Uczymy właścicieli firm, prezesów, menedżerów wyższego i niższego szczebla. Sprawnie identyfikujemy potrzeby naszych Klientów – wiemy, że w nauce języka angielskiego biznesowego kluczowe znaczenie ma dopasowanie materiału do umiejętności uczestników kursu oraz ich obowiązków zawodowych.

Jaką formę nauki języka angielskiego wybrać?

Oferowane przez nas kursy języka angielskiego przybierają różne formy, dzięki czemu nasi Klienci mogą wybrać opcję najwygodniejszą dla swoich pracowników – zarówno pod względem zakresu materiału, jak i sposobu nauki. Kursy prowadzimy stacjonarnie w Gliwicach i okolicznych miejscowościach, a także w Krakowie. Proponujemy również szkolenia językowe dla pracowników online. Internetowe kursy językowe dla firm pozwalają pracownikom oszczędzić czas na dojazdy i skupić się na nauce w dogodnym dla nich terminie. Proponujemy naszym Klientom szkolenia w małych grupach oraz indywidualne kursy językowe.

Angielski dla Ciebie i Twoich pracowników

W Szkole języków obcych Expressis Verbis prowadzimy następujące kursy języka angielskiego:

• Business English – język angielski używany w świecie biznesu. Oprócz podstawowych zasad wspólnych dla różnych sektorów gospodarki, wyróżnia się również zagadnienia, słownictwo i niuanse typowe dla poszczególnych branż,
  • General English – ogólny kurs języka angielskiego, który nastawiony jest na naukę podstawowych umiejętności, takich jak słuchanie, mówienie, czytanie i pisanie. Kursy General English prowadzimy na różnych poziomach zaawansowania,/li>
  • English for Specific Purposes – kursy dopasowane do potrzeb przedstawicieli konkretnych zawodów.

Prowadzimy szkolenia językowe dla firm całoroczne, semestralne oraz modułowe. Te ostatnie koncentrują się na ćwiczeniu określonych umiejętności, takich jak: tworzenie charyzmatycznych prezentacji, opanowanie strategii angażującego small talk, pisanie maili, prowadzenie rozmów telefonicznych, zrozumienie różnic kulturowych oraz stosowanie się do nich w mowie i piśmie.

Oferujemy również kursy naturalnej wymowy, gramatyczne crash courses i wakacyjne kursy konwersacyjne.

Jeśli interesuje Cię konkretny kurs, skontaktuj się z nami mailowo, telefonicznie lub przez czat. Przedstawimy Ci ofertę w zależności od liczby uczestników szkolenia, częstotliwości spotkań, rodzaju zajęć itp.

Nowoczesne podejście do nauczania języka angielskiego

W naszej Szkole języków obcych stosujemy autorską metodę nauczania języków obcych PARSOL, która pozwala uczestnikom szkoleń skutecznie przyswajać nową wiedzę i wykorzystywać ją w praktyce. Przeprowadzamy testy poziomujące, dzięki którym możemy przyporządkować uczestników kursów do odpowiednich grup pod względem poziomu językowego. Zwracamy uwagę na komfort każdego kursanta, dlatego dobieramy lektorów do poszczególnych grup na podstawie informacji na temat osobowości i preferencji uczestników. Doświadczenie w nauczaniu języków obcych pozwoliło nam zauważyć, jak ważne podczas nauki jest poczucie swobody i zgodność charakterów z nauczycielem.