Skip to content

Korekta tekstu napisanego w języku angielskim

Oferujemy usługę korekty tekstu napisanego w języku angielskim. Pamiętajmy, że Expressis Verbis oznacza: wyraźnie, dosadnie i bez ogródek! Proofreading to doskonałe rozwiązanie dla firm, które współpracują z zagranicznymi kontrahentami lub klientami. Zapewne masz pracowników, którzy dobrze władają językiem angielskim w mowie. Należy jednak pamiętać, że słowo pisane rządzi się swoimi prawami. Zauważyliśmy, że wiele tekstów napisanych w języku angielskim, z którymi się spotykamy (np. materiały przesyłane nam przez Klientów i różnego rodzaju treści zamieszczane w Internecie) często pisanych jest sztywnym, nienaturalnym językiem. Zdarza się również, że zawierają sporo błędów, takich jak: nieprawidłowy czas gramatyczny, nieodpowiedni szyk zdania, źle użyty idiom lub niedopasowany synonim.

Korekta tekstu angielskiego
Korekta tekstu angielskiego

Na czym polega proofreading?

Wykonując proofreading, możemy sprawdzić i poprawić napisany przez Twojego pracownika tekst, a Ty będziesz mieć pewność, że brzmi on naturalnie i jest zrozumiały, poprawny i przede wszystkim odpowiedni do kontekstu. W usługę proofreadingu angażujemy specjalizujących się w tej dziedzinie lektorów i native speakerów. Przesłane przez Ciebie teksty zostaną zatem sprawdzone nie tylko pod kątem poprawności stylistycznej i gramatycznej, ale też kontekstu kulturowego. Zadbamy o to, aby wszystkie treści zawierały dokładnie ten przekaz, który przyświecał ich autorowi – zwracamy uwagę na sposób, w jaki tekst oddziałuje na potencjalnych odbiorców. Z przyjemnością sprawdzimy Twoje teksty biznesowe, marketingowe, prezentacje, materiały dla kontrahentów – miej pewność, że to, co oferujesz swoim klientom, jest idealne pod względem treści!

Korekta tekstu angielskiego online pozwala naszym Klientom w łatwy sposób zweryfikować poprawność językową różnego rodzaju tekstów – wystarczy przesłać je nam na maila, a dokonamy wyceny proofreadingu i podamy termin wykonania usługi.