Skip to content

Jak wyglądają zajęcia z Twoimi pracownikami?

  • Placement Test

    Zawsze zaczynamy od przesłania wstępnego testu poziomującego. Test zajmuje około 20 minut, do rozwiązania online (w Google Forms). Dzięki niemu mamy ogólny zarys kompetencji językowych Twojego pracownika.

  • Rozmowa

    Jeśli pracownik miałby być częścią większej grupy, przeprowadzamy dodatkową rozmowę telefoniczną po angielsku w celu potwierdzenia poziomu, posłuchania o potrzebach, porozmawianiu o doświadczeniu językowym.

  • Zaczynamy!

    Następnie określamy odgórne potrzeby z firmą (Tobą), dobieramy pracowników w odpowiednie grupy i ruszamy z zajęciami online lub stacjonarnie w oparciu o metodę PARASOL.

Oferowane rodzaje zajęć

Angielski i inne języki w podróżach służbowych

Angielski i inne języki w small talk

Angielski i inne języki a rozwój osobisty

Angielski i inne języki w prezentacjach, mailach, spotkaniach, przez telefon

Angielski i inne języki a Twoje potrzeby

Jak uczymy?
Inne języki

Umawiamy kursanta z lektorem na rozmowę telefoniczną w celu ustalenia poziomu językowego oraz potrzeb. Jeśli pracownik miałby być częścią grupy, po przepytaniu wszystkich dobieramy pracowników w zależności od ich poziomu (grupy nie większe niż 6 osób).

Zajęcia indywidualne

W przypadku zajęć indywidualnych Prestige również przeprowadzamy wstępny test poziomujący online. Następnie umawiamy się na pierwsze zajęcia w celu potwierdzenia poziomu, ustalenia potrzeb językowych i określenia planu działania. Kolejnym krokiem jest rozpoczęcie zajęć online lub stacjonarnie i wdrożenie metody PARASOL.

Jeśli jesteś zainteresowany językami obcymi w firmie skontaktuj się mailowo, telefonicznie lub przez czat! Przedstawimy Ci ofertę w zależności od liczby pracowników, częstotliwości spotkań, rodzaju zajęć itp.

Jak uczymy?