Skip to content

Język angielski biznesowy

W związku z tym, że nasza oferta skierowana jest do firm, specjalizujemy się w nauczaniu języka angielskiego biznesowego. Kursy z tego zakresu pomagają uczestnikom prowadzić satysfakcjonującą współpracę z zagranicznymi partnerami biznesowymi. Zwracamy uwagę na to, z jakich form komunikacji uczestnicy naszych szkoleń korzystają w pracy (np. korespondencja mailowa, wideokonferencje). Przygotowujemy ich również do podróży służbowych, akcentując m.in.: różnice między językiem mówionym a pisanym, niuanse języka biznesowego oraz akcenty kulturowe, o których warto pamiętać, odwiedzając poszczególne kraje. Chcemy, aby uczestnicy naszych kursów mogli bez problemów aktywnie uczestniczyć w rozmowach biznesowych, ale też potrafili porozumiewać się ze współpracownikami w ramach swobodnych rozmów towarzyskich.

Język angielski biznesowy
Język angielski biznesowy

Czym wyróżnia się nasz kurs Business English?

Oferowany przez nas kurs Business English polecamy wszystkim pracodawcom, którzy chcą, aby ich pracownicy nie tylko swobodnie posługiwali się językiem angielskim, ale też potrafili dopasować formę i treść przekazu do konkretnej sytuacji biznesowej. Wbrew pozorom, język angielski biznesowy to nie tylko zestaw wyrażeń i odpowiednie słownictwo używane przez specjalistów z danej branży. Duże znaczenie ma również umiejętność kontrolowania tego, jak chcemy być odebrani przez naszych rozmówców, która przydaje się np. podczas negocjacji biznesowych lub przedstawiania prezentacji.

Odpowiadając na potrzeby naszych Klientów, kursy języka angielskiego biznesowego prowadzimy online oraz stacjonarnie w Gliwicach i na terenie całego województwa śląskiego, a także w Krakowie. Tworzymy kameralne grupy złożone z maksymalnie 6 osób, ale proponujemy również lekcje indywidualne. Zależy nam na tym, aby każdy uczestnik kursów Business English miał okazję aktywnie uczestniczyć we wszystkich lekcjach – wyznajemy zasadę, że efektywna nauka języka obcego powinna odbywać się poprzez rozmowę z lektorem oraz ciekawe, nienużące ćwiczenia.