Skip to content

Usługi tłumaczeniowe

W EV zależy nam na kompleksowych usługach dla naszych Klientów, dlatego oferujemy również usługi tłumaczeniowe i proofreading. Pamiętajmy, że Expressis Verbis oznacza: wyraźnie, dosadnie i bez ogródek!
Tłumaczenia i Proofreading

Oferujemy usługi tłumaczeniowe dla firm i instytucji. Zajmujemy się tłumaczeniem na język angielski materiałów marketingowych (np. ulotek i newsletterów), a także formularzy używanych w firmie, prezentacji itp. Mamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami informatycznymi, korporacjami i instytucjami. Jesteśmy do Twojej dyspozycji, jeżeli zależy Ci na profesjonalnym przetłumaczeniu tekstów – usługę wykonają native speakerzy oraz lektorzy, którzy na co dzień zajmują się tłumaczeniami dla firm z Twojej branży.

W naszej pracy zwracamy uwagę nie tylko na poprawność językową tłumaczonych treści, ale też na to, jakie wrażenie chcesz wywrzeć na ich odbiorcy. Specjalizujemy się w języku angielskim biznesowym, dzięki czemu wiemy, jak ważny w biznesie jest odpowiedni dobór słów, ponieważ najmniejsze detale mają znaczenie i świadczą o profesjonalizmie firmy. Zależnie od tego, jaki efekt chcesz osiągnąć, użyjemy języka mniej lub bardziej formalnego, pilnując przy tym wszelkich niuansów i wyjątków, wywodzących się z danego kontekstu kulturowego.

Tłumaczenia i Proofreading
Zapraszamy do kontaktu w celu uzgodnienia szczegółów współpracy oraz wyceny usługi tłumaczeniowej.